Protože je dětí ve školce nyní méně než obvykle, napadlo nás, že si uděláme komorní karneval.

 

Šestý leden patří svátku Tří králů, proto jsme si i my trošku na ně zahráli.

 

Celý týden jsme si povídali o Mikuláši, tvořili, kreslili a učili písničky o něm. Nezapomněli jsme ani na čerty a anděly.

 

Děti si užily projektový výlet na Bílé. Celý týden se děti dovídaly něco nového o indiánech, vyráběly čelenky, stavěly Tee Pee, tančily v rytmu bubnů. Třešničou na dortu byl výlet na Bílou, kde se zkušenými indiány plnili zábavnou formou dané úkoly.

Děti se seznámily s naší mateřskou školou formou her na naší školní zahradě. Byly pro ně připraveny atrakce – skákací hrad, prolézání tunelem, chytání rybiček, bublinková šou, kresba a na závěr vystoupení kouzelníka. Po ukončení všechny děti obdržely balíček s překvapením a "ZVONEČEK" – logo naší školky.

Úterní dopoledne patřilo našim budoucím školákům. Proběhlo tradiční pasování, předávání knížek a drobných dárků, přípitek dětským šampusem, zpívání, hádání kvízu, diskotéka.

Děti ze třídy "Berušek" si tento týden povídaly o geometrických tvarech. Starší děti určovaly tvary na pracovních listech, doplňovaly, třídily a spolu s menšími dětmi určovaly tvary v prostoru, venku, při pohybových hrách.

Naše tělo - to je věda aneb putování jídla tělem. Děti ze školky bádaly, jak je to s tělem a jídlem. Zjistily spousty zajímavých věcí a co vyzkoumaly, to předvedly do uměleckých děl.

Naši nejmenší ze třídy motýlků si ve školce užívali jako v lázních. Někteří si masírovali záda v kuličkovém bazénu, někteří si hověli v bublinkách, nebo na masáži nožiček.

Telefony

škola
jídelna
školní družina
mateřská škola
 - 
 - 
 - 
 - 
596 311 294
596 311 744
596 312 313
596 343 506

Kontakty – e-mail

ředitel školy: Michael Klos
zástupkyně ředitele: Andrea Carbolová
ekonomka školy: Jolana Fójciková
sekretariát základní školy: Natalia Michalska
vedoucí jídelny ZŠ: Marcela Cycoňová
vedoucí učitelka MŠ: Jana Haroková
sekretariát mateřské školy: Olga Šimoňáková

Identifikátor datové schránky: tt5q6q7
----------------------------------------------------
Číslo účtu 1721594309/0800
---------------------------------------------------
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Mgr. Lenka Feberová - 596 387 405
---------------------------------------------------

Přihlášení