Děti se seznámily s naší mateřskou školou formou her na naší školní zahradě. Byly pro ně připraveny atrakce – skákací hrad, prolézání tunelem, chytání rybiček, bublinková šou, kresba a na závěr vystoupení kouzelníka. Po ukončení všechny děti obdržely balíček s překvapením a "ZVONEČEK" – logo naší školky.

Úterní dopoledne patřilo našim budoucím školákům. Proběhlo tradiční pasování, předávání knížek a drobných dárků, přípitek dětským šampusem, zpívání, hádání kvízu, diskotéka.

Děti ze třídy "Berušek" si tento týden povídaly o geometrických tvarech. Starší děti určovaly tvary na pracovních listech, doplňovaly, třídily a spolu s menšími dětmi určovaly tvary v prostoru, venku, při pohybových hrách.

Naše tělo - to je věda aneb putování jídla tělem. Děti ze školky bádaly, jak je to s tělem a jídlem. Zjistily spousty zajímavých věcí a co vyzkoumaly, to předvedly do uměleckých děl.

Naši nejmenší ze třídy motýlků si ve školce užívali jako v lázních. Někteří si masírovali záda v kuličkovém bazénu, někteří si hověli v bublinkách, nebo na masáži nožiček.

Děti ze třídy sluníček si dnes trošku zakuchařily. Společně s paní učitelkou smažily chutné palačinky s domácí broskvovou marmeládou. A pokud by chtěl někdo recept, není problém, děti si vše řádně zapsaly a zakreslily.
Mňam, byly fakt mňamózní.

Děti ze třídy sluníček a berušek pravidelně jednou týdně navštěvují krytý bazén. Učí se splývání, někteří i plavecké styly a formou her se zbavují strachu z vody. Asi všem narostou ploutve, protože ve vodě jsou jako doma.

Středeční odpoledne patřilo návštěvě ve školní družině ZŠ Slovenská.

Naši malí lyžaři letos na Bukovci opravdu válí. Poslední páteční den se rodiče přesvědčí na vlastní oči, jak mají šikovné děti.

Opět po roce k nám dorazil Mikuláš. Děti si nejprve s andělem zasoutěžily a pak byly obdarovávany balíčky. Čert odešel s prázdnou, protože u nás zlobilci nejsou.