Děti si užily projektový výlet na Bílé. Celý týden se děti dovídaly něco nového o indiánech, vyráběly čelenky, stavěly Tee Pee, tančily v rytmu bubnů. Třešničou na dortu byl výlet na Bílou, kde se zkušenými indiány plnili zábavnou formou dané úkoly.

Děti se seznámily s naší mateřskou školou formou her na naší školní zahradě. Byly pro ně připraveny atrakce – skákací hrad, prolézání tunelem, chytání rybiček, bublinková šou, kresba a na závěr vystoupení kouzelníka. Po ukončení všechny děti obdržely balíček s překvapením a "ZVONEČEK" – logo naší školky.

Úterní dopoledne patřilo našim budoucím školákům. Proběhlo tradiční pasování, předávání knížek a drobných dárků, přípitek dětským šampusem, zpívání, hádání kvízu, diskotéka.

Děti ze třídy "Berušek" si tento týden povídaly o geometrických tvarech. Starší děti určovaly tvary na pracovních listech, doplňovaly, třídily a spolu s menšími dětmi určovaly tvary v prostoru, venku, při pohybových hrách.

Naše tělo - to je věda aneb putování jídla tělem. Děti ze školky bádaly, jak je to s tělem a jídlem. Zjistily spousty zajímavých věcí a co vyzkoumaly, to předvedly do uměleckých děl.

Naši nejmenší ze třídy motýlků si ve školce užívali jako v lázních. Někteří si masírovali záda v kuličkovém bazénu, někteří si hověli v bublinkách, nebo na masáži nožiček.

Děti ze třídy sluníček si dnes trošku zakuchařily. Společně s paní učitelkou smažily chutné palačinky s domácí broskvovou marmeládou. A pokud by chtěl někdo recept, není problém, děti si vše řádně zapsaly a zakreslily.
Mňam, byly fakt mňamózní.

Děti ze třídy sluníček a berušek pravidelně jednou týdně navštěvují krytý bazén. Učí se splývání, někteří i plavecké styly a formou her se zbavují strachu z vody. Asi všem narostou ploutve, protože ve vodě jsou jako doma.

Středeční odpoledne patřilo návštěvě ve školní družině ZŠ Slovenská.

Naši malí lyžaři letos na Bukovci opravdu válí. Poslední páteční den se rodiče přesvědčí na vlastní oči, jak mají šikovné děti.

Telefony

škola
jídelna
školní družina
mateřská škola
 - 
 - 
 - 
 - 
596 311 294
596 311 744
596 312 313
596 343 506

Kontakty – e-mail

ředitel školy: Michael Klos
zástupkyně ředitele: Andrea Carbolová
ekonomka školy: Jolana Fójciková
sekretariát základní školy: Natalia Michalska
vedoucí jídelny ZŠ: Marcela Cycoňová
vedoucí učitelka MŠ: Jana Haroková
sekretariát mateřské školy: Olga Šimoňáková

Identifikátor datové schránky: tt5q6q7
----------------------------------------------------
Číslo účtu 1721594309/0800
---------------------------------------------------
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Mgr. Lenka Feberová - 596 387 405
---------------------------------------------------

Přihlášení