Ve čtvrtek, 7.11. proběhla další akce SRPŠ, pod názvem STRAŠIDELNÁ ŠKOLA, aneb HALLOWEEN trochu jinak.

Naše škola se odpoledne proměnila ve strašidelné místo. Nejprve jsme společně s dětmi vyrobili halloweenské lucerničky, někdo zvolil dýni, někdo bubáčka. Děti byly šikovné a práce jim šla od ruky. Rodiče zatím tvořili dušičky z balónků napuštěných heliem. Vyhlásili jsme vítěze soutěže o nejoriginálnější dýni a masku, které jsme ocenili medailemi a drobnými dárky. Poté už škola potemněla a děti prošly strašidelnou stezku odvahy. Někteří nabrali odvahu hned, jiní ji sbírali a šli pro jistotu ve skupinkách. Ozývala se tajuplná hudba, výkřiky. Na stezce číhali upíři, čarodějnice, smrťáci i Frankenstein. Závěrem celé akce jsme před budovou školy vypustili dušičky z héliových balónků.

Děkujeme žákům i rodičům za hojnou účast a věříme, že jste si strašidlácké odpoledne užili společně s námi. Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Těšíme se na příště. Tým SRPŠ