První schůze SRPŠ ve školním roce 2018/2019 je za námi….

Aneb co se povedlo loni a co letos chystáme?

Dne 10. 10. 2018 proběhla první schůze členů SRPŠ při naší škole. Hodnotili jsme společně s panem ředitelem loňské aktivity a dohodli se na plánu pro letošní rok.

V  loňském školním roce byly dětem poskytnuty z fondu SRPŠ příspěvky v částce více jak 40 000 Kč. SRPŠ financovalo dětem „drobnosti“, jako jsou šerpy pro prvňáčky, občerstvení při lampionovém průvodu nebo velikonočním tvoření se školní družinou, Mikulášskou nadílku, odměny při dopravní soutěži, pronájem kluziště na zimní bruslení, či vstupné a dopravu do ZOO pro nejúspěšnější děti v oblasti eko aktivity. Z věších akcí pak připomínáme tradiční karneval s klaunem Hopsalínem, společný výlet rodičů a dětí do Heiparku v Tošovicích, v neposlední řadě pak vydařený Dětský den.

Aktuálně probíhá výběr příspěvků ve výši 200 Kč na rodinu. Rodičům za jejich poskytnutí předem děkujeme.

K čemu vybrané finance poslouží, co ve školním roce 2018/2019 plánujeme?

• Tradiční akce jako jsou vánoční dílničky při jarmarku, mikulášská nadílka, karneval, odměny pro děti při školních akcích apod.
  • Celoroční „soutěž“ pro děti s názvem Výletníci ze Slovenské, na jejímž konci bude děti čekat odměna. Součástí budou například:
  • Společné akce pro rodiče a děti. První z nich proběhne již v sobotu 17. 11. 2018, kdy společně vyjedeme do Mostů u Jablunkova a vyšlápneme na Gírovou za pokladem (detailnější informace obdrží děti v nejbližší době)
  • Golfová akademie pro děti v areálu Golf resortu Lipiny
  • Výlet do Tarzánie v Trojanovicích

Pokud i Vy chcete být součástí týmu SRPŠ, rozhodovat o akcích pro děti a pomáhat při jejich realizaci, rádi vás uvítáme. Přihlásit se můžete třídním učitelům, případně na třídních schůzkách.

chata girova

golf resort lipiny