Hra O Ježíškovi v podání dětí ze školní družiny měla úspěch na vernisáži. Byla zařazena do programu na fryštátském náměstí 9. prosince v odpoledních hodinách.

Naše vystoupení zahájilo celý odpolední program. Protože bylo poněkud chladněji než v prostorách fryštátského zámku, soubor natáhl kostýmy na bundy a kabáty. Ještě nasadit čepice, šály a mohlo se vystupovat. Jen děti, představující zvířátka, si v kožešince libovaly. Herci a hlavně vypravěčka si museli zvyknout na mikrofony a spoustu různě položených kabelů na jevišti. Nikdo ovšem nic nezkazil, nezapomněl rekvizitu, nápovědy nebylo zapotřebí a tři králové důstojně přišli na pódium i s dary.

Závěrečná říkadla a koledy děti také zahrály a zazpívaly dobře. Dole pod pódiem vše bedlivě sledovala paní vychovatelka Václava Mikulenková a paní zástupkyně Jana Čechovská, na jevišti hrála na varhany paní vychovatelka Alice Litzková a mezi diváky se vmísil i pan ředitel.

Potlesk rodičů, prarodičů i náhodných kolemjdoucích byl zasloužený. Tak se jim to povedlo!

FOTOGALERIE JEŽÍŠKOVSKÁ

Krásné vánoční svátky přejí děti ze školní družiny

Fotografie ve větším formátu jsou k dispozici ke stažení ve FOTOGALERII