Duben - ještě v družině budem 👫
Vycházky po okolí 🚶, hry na dětských hřištích ⛹️, protahování těl ve třídě a tělocvičně ZŠ 🤸, škola hrou 🧑🎓, návštěva kina Centrum 🍿, soutěž o nejlepší domalovanou čarodějnici 🧙 byla oříšek 😃 Tímto jsme se zabavili v měsíci dubnu. 💚
JAK SE DĚTI BAVÍ V DRUŽINĚ
Fotografie je možné si stáhnout z fotogalerie ve větší velikosti.(strana 13, 14)