19. 5. – 20. 5. 2026
Žáci 5. třídy se minulý týden vydali do Prahy. Cesta vlakem uběhla rychle a rázem jsme se ocitli ve víru velkoměsta. V úterý jsme poznávali památky Prahy – Vyšehrad, Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí. Odpoledne jsme se ocitli na Václavském náměstí. K večeru jsme se unaveni přemístili do hotelu, kde jsme přespali.
Ráno ve středu jsme po snídani opustili hotel a jeli poznávat ZOO Praha. Pro všechny to byl zážitek. V ZOO jsme pobyli až do odpoledne a pak se vydali na zpáteční cestu do Karviné.
Přijeli jsme spokojeni a obohaceni o nové zážitky. Tak zase někdy.
Fotografie je možné si stáhnout z fotogalerie ve větší velikosti.